Переработка батареек в Одессе

Интересная статья

On 19.01.2013, in Новости, by pererabotka.od.ua
0

50dae80463ba4 (1)

Однак Директива ЄС зобов’язала всіх виробників елементів живлення збирати їх для переробки, а також припинити випуск нікель-кадмієвих батарейок – найбільш шкідливих із усіх видів.

На Заході вже давно усвідомили, що утилізація елементів живлення – економічно вигідний процес. У різних країнах Європи переробляють від 40 до 85% батарейок. Зокрема Німеччина, яка отримує найбільші прибутки з повторного використання сміття в ЄС, дає «друге дихання» близько 90% використаних батарейок та акумуляторів. Інше велике підприємство існує у Франції. Франція і Німеччина – європейські центри, звідки після первинної обробки сировина їде – залежно від її технологічного виду – в один із 48 спеціалізованих заводів на території ЄС на подальшу переробку. Подробнее

Самым действенным шагом по утилизации батареек было бы законодательное принуждение производителей перерабатывать отработанные батарейки и встраивать соответствующую логистику, пускай даже если это вынудит производителей поднять цены на свою продукцию на 5-10%. Экологические перспективы этого шага оправдывают экономические недостатки.

 

Добавить комментарий